Opcje przeglądania
Producent
Promocja

Box Multisystem – zagłówki

W ramach systemu Box możesz każdy z korpusów łóżek http://otomaterace.pl/pl/c/Korpusy/84 uzupełnić o dowolny zagłówek. Zagłówki występują w wielu rozmiarach, a dzięki możliwości obszycia ich dowolną tkaniną dopasują się nie tylko do wybranego korpusu, ale też do Ciebie i Twojego wnętrza. Zagłówki z serii Box odznaczają się przede wszystkim wysokimi walorami dekoracyjnymi, wpływają jednak również na funkcjonalność całości aranżacji. Co ważne, wszystkie zagłówki Box pasują do wszystkich korpusów z tej samej linii. Można je więc dowolnie zestawiać.

Zagłówki Box Multisystem – sklep internetowy z łóżkami

System Box oddaje w Twoje ręce możliwość stworzenia idealnego łóżka. To dlatego możesz wybrać dowolny korpus i uzupełnić go o dowolne nóżki, zagłówek i, oczywiście, materac. Pozwala Ci to przejąć pełną kontrolę zarówno nad wyglądem, jak i funkcjonalnością oraz wygodą łózka. Każdy z zagłówków Box może dopasować się do Twoich potrzeb. Zamówić możesz dowolny wymiar, także niestandardowy, masz również możliwość zdecydowania o tym, czy zagłówek będzie wystawał poza szerokość łóżka, czy nie. Na życzenie wykonamy dla Ciebie także inne przeróbki (na przykład wnęki pod szafki nocne).

Multisystem Box to rozwiązanie idealne dla indywidualistów i zwolenników oryginalnego stylu. Zapraszamy!

ZS 01

ZS 01
ZS 01

Zagłówek Szeroki ZS-01-xx w obiciu 20054 pasujący do każdego korpusu z serii Multisystem BOX.

Możliwość stworzenia własnego projektu łóżka, szeroki wybór materacy.

Rozmiary: 
- szerokość - 90 cm, 100 cm, 120 cm, 140 cm, 160 cm, 180 cm, 200 cm (rzeczywisty rozmiar jest szerszy około 44 cm).
- wysokość: około 104 cm, grubość: około 10 cm.

Dla korpusu 160 cm rzeczywista szerokość zagłówka to około 204 cm. Możliwość zamówienia niższego zagłówka, za dopłatą plus 10% do ceny. Możliwość wykonania zagłówka na specjalne zamówienie powyżej 300 cm szerokości, po wcześniejszym uzgodnieniu, jak również modyfikacja na życzenie klienta (wnęki pod szafki nocne, itp.).

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 3 dni

Cena: 593,00 zł
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl