Materace Tri4

Materace z linii Tri4 stworzone są z myślą o maksymalnej regeneracji i jak najefektywniejszym odpoczynku. Zastosowane w unikalny sposób nowoczesne materiały przekładają się na niesamowitą wygodę materaca oraz jego idealne dopasowanie do kształtu ciała. Dzięki temu zapewniają one doskonały relaks oraz odprężenie nawet po bardzo intensywnym wysiłku.

Najlepsze materace – Poznań, Zielona Góra

Kolekcja Tri4 marki Koło powstała z myślą o sportowcach. Zainspirowane nadludzkim wysiłkiem, jaki pokonują triatloniści materace stanowić mają czwarty etap treningu, czyli regenerację. Dzięki nim możliwe jest szybkie i efektywne odzyskanie sił i przygotowanie się do kolejnego dnia treningowego lub zawodów. Nie oznacza to jednak, że materace Koło Tri4 są przeznaczone jedynie dla wyczynowców – doceni je każdy wymagający użytkownik. Zastosowanie takich materiałów jak pianka lateksoidalna LXI i naturalny lateks TALALAY powoduje, że nie tylko zachwycają one wygodą i elastycznością, ale też charakteryzują się dużą przepuszczalnością powietrza, wsparciem dla kręgosłupa i higieną.

Różne warianty materacy Tri4 odpowiadają na odmienne potrzeby użytkowników. Z łatwością wybierzesz więc idealny model dla siebie. Zapraszamy!

Czwarte Ogniwo Czwarte Ogniwo
Producent: M&K Foam
Cena: 2 029,00 zł
zobacz więcej
Czwarty Element Czwarty Element
Producent: M&K Foam
Cena: 2 111,00 zł
zobacz więcej
Czwarty Etap Czwarty Etap
Producent: M&K Foam
Cena: 2 018,00 zł
zobacz więcej
Czwarty Etap H3 Czwarty Etap H3
Producent: M&K Foam
Cena: 2 082,00 zł
zobacz więcej
Czwarty Zakres Czwarty Zakres
Producent: M&K Foam
Cena: 3 099,00 zł
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl