Regulamin

Regulamin sklepu otomaterace.pl

1. Regulamin jest dokumentem regulującym ogólne warunki korzystania z produktów  sklepu internetowego www.otomaterace.pl i jest integralną częścią umowy zawieranej z Klientem.Warunkiem zawarcia umowy z Klientem jest akceptacja Regulaminu na stronie internetowej sklepu www.otomaterace.pl

2. Sklep internetowy www.otomaterace.pl  jest własnością firmy otomaterace.pl Krzysztof Porzegowiak TOP MEBLE ul. Poznańska 140 ,62-052 Komorniki tel. 730 688 411 

mail. sklep@otomaterace.pl

NIP: 9720051125   REGON : 630773220

3. Sklep internetowy  www.otomaterace.pl prowadzi sprzedaż produktów nowych Firmy M&K FOAM KOŁO . Oferowane produkty objęte są 2 letnią gwarancja producenta i są one wolne od wad fabrycznych i prawych .

4. Dane klienta składane w formularzu zamówienia i wszystkie pytania przesyłane do sklepu internetowego www.otomaterace.pl , określone w art. 6 RODO zostaną przetworzone zgodnie z prawem jako niezbędne do wykonania ,zawarcia umowy i ochrony żywotnych interesów osoby, której one dotyczą. Klient ma prawo wglądu do swoich danych i ich korekty a także do żądania usunięcia ich.

5.Kupujący może korzystać z kilku form zamówienia .Poprzez formularz na stronie internetowej sklepu www.otomaterace.pl , mailowo na adres sklep@otomaterace.pl lub telefonicznie pod numerem 730 688 411.  Kontakt z kupującym i potwierdzenie zamówienia odbywa się poprzez podanie numeru telefonu kontaktowego. Brak potwierdzenia zamówienia powoduje jego anulowanie w ciągu 7 dni roboczych.

6.Formularze zamówienia, które zostaną wypełnione w sposób nieprawidłowy ulegają anulowaniu w ciągu 7 dni roboczych.

7. Sprzedaż produktów w sklepie internetowym www.otomaterace.pl  odbywa się na terenie całego kraju.  Wysyłki poza terytorium Polski ustalane są indywidualnie.

8.Walutą obowiązująca w sklepie internetowym www.otomaterace.pl  jest złoty polski. 

9. Ceny produktów znajdujących się w sklepie internetowym www.otomaterace.pl  są cenami brutto i zawierają podatek VAT.

10. Kupujący jako dowód zakupu otrzymuje paragon lub fakturę Vat ( do wyboru w formie elektronicznej lub papierowej)

11.Formą płatności jest dokonanie przelew na konto firmy:

otomaterace.pl Krzysztof Porzegowiak

ul Poznańska 140 , 62-052 Komorniki

nr konta bankowego : 88 1470 0002 2252 0064 5201 0001

 w tytule przelewu wpisujemy nr zamówienia

12.Zamówiony towar zostaje wysłany w terminie od 24 godzin do 30 dni roboczych na adres wskazany w formularzu zamówienia .Termin dostawy zamówionych towarów rozpoczyna się po zaksięgowaniu wpłaty na koncie. Dostarczeniem towaru zajmuje się wybrana przez nas firma kurierska, dostarczamy sami lub udostępniamy do odbioru przez Klienta w siedzibie firmy: Galeria TOP MEBLE ul. Poznańska 140 , 62-051 Komorniki . Termin dostarczenia przesyłki przez kuriera wynosi od 1 do 5 dni roboczych. Przesyłki nie są dostarczane w weekendy.Kurier nie ma obowiązku wniesienia przesyłki do mieszkania.Każda dostawa towaru uzgadniana jest z Klientem dokładnie co do dnia i godziny.

13. Wszystkie uszkodzenia mechaniczne powstałe w wyniku dostawy muszą być zgłoszone u kuriera . Należy sporządzić protokół szkody jako dowód uszkodzenia produktu podczas transportu. Brak protokołu szkody uniemożliwia uwzględnienie roszczeń. 

14. Uszkodzenia fabryczne towaru,wady,niekompletność są powodem do zgłoszenia reklamacji. W naszej gestii pozostaje usunięcie nieprawidłowości,naprawę lub wymianę na produkt pozbawiony wad. Reklamację można złożyć mailowo sklep@otomaterace.pl  telefonicznie 730 688 411 przedstawiając dowód zakup (paragon, fakturę)

15. Indywidualne ustawienia monitora i komputera Klienta powodujące mylne wyświetlanie np. kolorów i kształtów nie mogą być podstawą do reklamacji.

16.Sklep www.otomaterace.pl zastrzega sobie możliwość odmowy przyjęcia zamówienia jeśli wystąpi oczywisty błąd w cenie lub opisie ,który w sposób zdroworozsądkowy i logiczny może być uznany jako błąd w druku a zamówienie na ten produkt zostało już złożone.

17. Klient ma prawo odstąpić od umowy w ciągu 14 dni od otrzymania towaru.wzór oświadczenia dostępny jest na stronie sklepu www...otomaterace.pl w zakładce Reklamacje i zwroty. Zwrócony  towar musi być w stanie nienaruszalnym czyli orginalnie zapieczętowany bez śladów rozpakowywania i bez śladów eksploatacji,kompletny. Towar rozpakowany nie może być zwrócony ze względu na ochronę zdrowia i zasady higieny.Nie może być zwrócony  towar zamówiony  na indywidualne potrzeby Klienta np. niestandardowy rozmiar . Koszty przesyłki zwrotu towaru ponosi Klient.

18. Zwrot towaru powoduje regulację świadczeń pieniężnych. Klienci,których dowodem zakupu była faktura Vat otrzymują korektę faktury Vat. Zwrot środków odbywa się na podane konto Klienta po dokonaniu otrzymaniu pełnowartościowego  towaru. 

19.Wszystkie materiały publikowane na stronie internetowej sklepu www.otomaterac.pl są własnością intelektualną sklepu i wykorzystanie ich musi być potwierdzone pisemną zgodą właściciela . 

20.Regulamin obowiązuje wraz z dniem publikacji na stronie internetowej sklepu www.otomaterace.pl

21. Sprawy nieujęte w przedstawionym Regulaminem regulują przepisy Kodeksu Cywilnego.

 

 

 

 

 

 

 

 


Tę stronę możesz zmieniać tutaj:
Panel administratora > Zawartość > Strony informacyjne > Regulamin

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl